Back CUTTACK - BRAHMAPUR Fast Passenger

CUTTACK(CTC) BRAHMAPUR(BAM) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
CUTTACK(CTC) Starts 17:30 0 0.0
GOPALPUR BALKDA(GBK) 17:40 17:41 1 4.4
BARANG(BRAG) 17:49 17:50 1 11.8
PATIA HALT(PTAB) 17:56 17:57 1 18.1
MANCHESWAR(MCS) 18:10 18:11 1 21.0
BANI BIHAR(BNBH) 18:15 18:16 1 24.3
BHUBANESWAR(BBS) 18:25 18:30 5 27.7
KHURDA ROAD JN(KUR) 18:55 19:00 5 46.8
NIRAKARPUR(NKP) 19:22 19:23 1 73.2
BHUSANDPUR(BSDP) 19:29 19:30 1 80.2
KALUPARA GHAT(KAPG) 19:38 19:39 1 90.1
KUHURI(KUU) 19:45 19:46 1 96.8
GANGADHARPUR(GNGD) 19:53 19:54 1 104.8
BALUGAON(BALU) 20:07 20:08 1 117.8
KHALLIKOT(KIT) 20:23 20:24 1 135.1
GANJAM(GAM) 20:47 20:48 1 163.6
CHATRAPUR(CAP) 20:58 20:59 1 172.5
BRAHMAPUR(BAM) 21:25 Ends 0 194.0