Back GUNUPUR - PURI Passenger

GUNUPUR(GNPR) PURI(PURI) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
GUNUPUR(GNPR) Starts 6:25 0 0.0
PALASINGI(PLSG) 6:35 6:36 1 6.4
BANSADHARA(BSDR) 6:45 6:46 1 11.7
LIHURI HALT(LRI) 6:57 6:58 1 18.7
KASHINAGAR(KNGR) 7:09 7:10 1 25.6
HADOBHANGI(HBF) 7:23 7:24 1 34.0
SITAPURAM(SPRM) 7:32 7:33 1 38.4
PARLAKHEMUNDI(PLH) 7:51 7:53 2 50.8
PATAPATNAM(PHM) 8:02 8:03 1 55.2
GANGUWADA(GVA) 8:16 8:17 1 65.1
TEMBURU(TMB) 8:25 8:26 1 69.3
PEDDASANA(PDSN) 8:39 8:40 1 78.0
TEKKALI HALT(TEK) 8:49 8:50 1 83.5
NAUPADA JN(NWP) 9:10 9:20 10 90.1
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 9:26 9:27 1 97.3
PUNDI(PUN) 9:33 9:35 2 103.6
PALASA(PSA) 10:05 10:35 30 115.9
SUMMADEVI(SUDV) 10:43 10:44 1 122.5
MANDASA ROAD(MMS) 10:50 10:51 1 129.0
BARUVA(BAV) 10:58 10:59 1 138.4
SOMPETA(SPT) 11:06 11:07 1 147.9
JHADUPUDI(JPI) 11:13 11:14 1 154.0
ICHCHPURAM(IPM) 11:23 11:24 1 165.8
SURLA ROAD(SLRD) 11:31 11:32 1 174.3
GOLANTHRA(GTA) 11:37 11:38 1 179.6
BRAHMAPUR(BAM) 11:50 11:55 5 190.3
JAGAN NATHAPUR(JNP) 12:02 12:03 1 199.1
CHATRAPUR(CAP) 12:12 12:13 1 211.8
CHATRAPUR COURT(CAPC) 12:17 12:18 1 212.7
GANJAM(GAM) 12:34 12:35 1 220.7
HUMMA(HMA) 12:43 12:44 1 227.0
RAMBHA(RBA) 12:53 12:54 1 238.0
KHALLIKOT(KIT) 13:03 13:04 1 249.3
KALIJAI(KLJI) 13:09 13:10 1 254.1
CHILKA(CLKA) 13:14 13:15 1 259.3
BALUGAON(BALU) 13:30 13:35 5 266.5
SOLARI(SLZ) 13:42 13:43 1 274.4
GANGADHARPUR(GNGD) 13:49 13:50 1 279.5
KUHURI(KUU) 13:58 13:59 1 287.5
KALUPARA GHAT(KAPG) 14:06 14:07 1 294.2
MUKETASHWAR(MKTP) 14:11 14:13 2 298.6
BHUSANDPUR(BSDP) 14:17 14:18 1 304.1
NIRAKARPUR(NKP) 14:24 14:25 1 311.1
GOLABAI(GLBA) 14:27 14:28 1 315.2
TAPANG(TAP) 14:32 14:33 1 319.7
DHAULIMUHAN(DLMH) 14:37 14:38 1 323.8
KAIPADA ROAD(KPXR) 14:43 14:44 1 328.4
ARGUL(ARGL) 15:10 15:11 1 332.3
KHURDA ROAD JN(KUR) 15:15 15:35 20 337.5
HARIPUR GRAM(HPGM) 15:41 15:42 1 340.1
MOTARI HALT(MWQ) 15:49 15:50 1 345.5
KANAS ROAD(KASR) 15:55 15:56 1 349.1
DELANG(DEG) 16:00 16:01 1 352.7
JENAPUR ROAD(JPRD) 16:06 16:07 1 355.7
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 16:11 16:12 1 359.4
SAKHI GOPAL(SIL) 16:17 16:18 1 365.0
JANKIDAIPUR(JKDP) 16:23 16:24 1 371.0
MALATIPATPUR(MLT) 16:29 16:30 1 374.0
PURI(PURI) 17:45 Ends 0 381.4