Back PURI - GUNUPUR Passenger

PURI(PURI) GUNUPUR(GNPR) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURI(PURI) Starts 7:35 0 0.0
MALATIPATPUR(MLT) 7:47 7:48 1 7.3
JANKIDAIPUR(JKDP) 7:52 7:53 1 10.3
SAKHI GOPAL(SIL) 7:58 7:59 1 16.4
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 8:04 8:05 1 21.9
JENAPUR ROAD(JPRD) 8:09 8:10 1 25.6
DELANG(DEG) 8:14 8:15 1 28.6
KANAS ROAD(KASR) 8:19 8:20 1 32.3
MOTARI HALT(MWQ) 8:24 8:25 1 35.8
HARIPUR GRAM(HPGM) 8:33 8:34 1 41.2
KHURDA ROAD JN(KUR) 8:50 9:20 30 43.8
ARGUL(ARGL) 9:26 9:27 1 49.0
KAIPADA ROAD(KPXR) 9:33 9:34 1 53.0
DHAULIMUHAN(DLMH) 9:39 9:40 1 57.5
TAPANG(TAP) 9:45 9:46 1 61.6
GOLABAI(GLBA) 9:51 9:52 1 66.2
NIRAKARPUR(NKP) 9:57 9:58 1 70.2
BHUSANDPUR(BSDP) 10:04 10:05 1 77.2
MUKETASHWAR(MKTP) 10:10 10:11 1 82.8
KALUPARA GHAT(KAPG) 10:16 10:17 1 87.1
KUHURI(KUU) 10:23 10:24 1 93.9
GANGADHARPUR(GNGD) 10:31 10:32 1 101.8
SOLARI(SLZ) 10:37 10:38 1 107.0
BALUGAON(BALU) 10:55 11:00 5 114.8
CHILKA(CLKA) 11:06 11:07 1 122.1
KALIJAI(KLJI) 11:12 11:13 1 127.3
KHALLIKOT(KIT) 11:18 11:19 1 132.1
RAMBHA(RBA) 11:28 11:29 1 143.3
HUMMA(HMA) 11:38 11:39 1 154.4
GANJAM(GAM) 11:50 11:51 1 160.6
CHATRAPUR COURT(CAPC) 11:59 12:00 1 168.6
CHATRAPUR(CAP) 12:10 12:15 5 169.5
JAGAN NATHAPUR(JNP) 12:24 12:25 1 182.3
BRAHMAPUR(BAM) 12:35 12:40 5 191.0
GOLANTHRA(GTA) 12:49 12:50 1 201.7
SURLA ROAD(SLRD) 12:56 12:57 1 207.1
ICHCHPURAM(IPM) 13:07 13:08 1 215.5
JHADUPUDI(JPI) 13:17 13:18 1 227.3
SOMPETA(SPT) 13:23 13:24 1 233.5
BARUVA(BAV) 13:32 13:33 1 242.9
MANDASA ROAD(MMS) 13:40 13:41 1 252.4
SUMMADEVI(SUDV) 13:47 13:48 1 258.9
PALASA(PSA) 15:25 16:00 35 265.5
PUNDI(PUN) 16:11 16:13 2 277.7
ROUTHPURAM HALT(RMZ) 16:19 16:20 1 284.0
NAUPADA JN(NWP) 16:35 16:40 5 291.2
TEKKALI HALT(TEK) 16:50 16:51 1 297.9
PEDDASANA(PDSN) 17:00 17:01 1 303.4
TEMBURU(TMB) 17:14 17:15 1 312.0
GANGUWADA(GVA) 17:23 17:24 1 316.3
PATAPATNAM(PHM) 17:37 17:38 1 326.1
PARLAKHEMUNDI(PLH) 17:48 17:50 2 330.5
SITAPURAM(SPRM) 18:07 18:08 1 343.0
HADOBHANGI(HBF) 18:16 18:17 1 347.3
KASHINAGAR(KNGR) 18:30 18:31 1 355.7
LIHURI HALT(LRI) 18:42 18:43 1 362.7
BANSADHARA(BSDR) 18:54 18:55 1 369.6
PALASINGI(PLSG) 19:04 19:05 1 375.0
GUNUPUR(GNPR) 20:15 Ends 0 381.4