Back PURI - ROURKELA Passenger

PURI(PURI) ROURKELA(ROU) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURI(PURI) Starts 4:25 0 0.0
MALATIPATPUR(MLT) 4:37 4:38 1 7.3
JANKIDAIPUR(JKDP) 4:42 4:43 1 10.3
SAKHI GOPAL(SIL) 4:48 4:49 1 16.4
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 4:54 4:55 1 21.9
JENAPUR ROAD(JPRD) 4:59 5:00 1 25.6
DELANG(DEG) 5:04 5:05 1 28.6
KANAS ROAD(KASR) 5:09 5:10 1 32.3
MOTARI HALT(MWQ) 5:14 5:15 1 35.8
HARIPUR GRAM(HPGM) 5:23 5:24 1 41.2
KHURDA ROAD JN(KUR) 5:40 5:45 5 43.8
RETANG(RTN) 5:56 5:57 1 51.2
LINGARAJ TEMPLE ROAD(LGTR) 6:03 6:04 1 58.3
BHUBANESWAR(BBS) 6:15 6:20 5 62.9
BANI BIHAR(BNBH) 6:25 6:26 1 66.2
MANCHESWAR(MCS) 6:32 6:33 1 69.6
PATIA HALT(PTAB) 6:38 6:39 1 72.5
BARANG(BRAG) 6:50 6:51 1 78.8
GOPALPUR BALKDA(GBK) 6:58 6:59 1 86.2
KATHA JORI(KTJI) 7:04 7:05 1 88.9
CUTTACK(CTC) 7:10 7:15 5 90.6
KENDRAPARA ROAD(KNPR) 7:22 7:23 1 94.7
MANGULI CHOWDWAR(MACR) 7:27 7:28 1 98.7
NERGUNDI(NRG) 7:34 7:35 1 101.2
SALAGAON(SQQ) 7:42 7:43 1 105.0
CHARBATIA(CBT) 7:51 7:52 1 110.0
BADA PADAGAON(BDPG) 7:57 7:58 1 113.8
GARUDIJHATIA(GJTA) 8:04 8:05 1 118.0
MACHAPUR(MZY) 8:12 8:13 1 124.7
RAJTHAGARH(RJGR) 8:20 8:21 1 127.7
JORANDA ROAD(JRZ) 8:31 8:32 1 139.9
SHYAMA CHARANPUR HALT(SCPR) 8:39 8:40 1 143.2
DHENKANAL(DNKL) 8:49 8:50 1 148.0
DANDI MAL(DNDL) 8:56 8:57 1 155.5
SADASHIBAPUR(SSPR) 9:03 9:04 1 159.3
MAHADIA PH(MHDB) 9:09 9:10 1 164.1
HINDOL ROAD(HND) 9:15 9:16 1 168.4
NAYABAGIRTHIPUR(NBT) 9:21 9:22 1 172.8
MERAMANDOLIL(MRDL) 9:28 9:29 1 181.9
BURHAPANKA(BDPK) 9:36 9:37 1 189.5
TALCHER(TLHR) 9:55 10:20 25 200.3
TALCHER ROAD(TLHD) 10:30 10:31 1 206.2
ANGUL(ANGL) 11:35 11:40 5 218.4
KEREJANGA(KPJG) 11:52 11:54 2 231.7
JARAPADA(JRPD) 12:03 12:05 2 241.9
BOINDA(BONA) 12:18 12:20 2 257.6
HANDAPA(HNPA) 12:30 12:32 2 264.5
SARAGIPALLI(SRGP) 12:43 12:45 2 278.5
BAMUR(BAMR) 12:55 12:57 2 288.1
RAIRAKHOL(RAIR) 13:15 13:17 2 303.9
CHARMAL(CHAR) 13:30 13:32 2 318.9
JUJUMURA(JUJA) 13:48 13:50 2 336.2
HATIBARI(HATB) 14:02 14:04 2 347.8
MANESWAR(MANE) 14:18 14:20 2 360.2
SAMBALPUR CITY(SBPY) 14:30 14:32 2 369.1
SAMBALPUR ROAD(SBPD) 14:43 14:45 2 373.4
SAMBALPUR(SBP) 15:40 16:00 20 375.1
SARALA(SLRA) 16:10 16:12 2 382.4
SASON(SSN) 16:20 16:22 2 388.9
RENGALI(RGL) 16:30 16:32 2 397.6
LAPANGA(LPG) 16:43 16:45 2 408.4
BRUNDAMAL(BXQ) 16:53 16:55 2 417.3
JHARSUGUDA ROAD(JSGR) 17:00 17:02 2 421.7
JHARSUGUDA JN(JSG) 17:50 18:00 10 423.8
DHUTRA(DTV) 18:10 18:11 1 432.6
PANPALI(PNPL) 18:18 18:19 1 437.8
BAGDIHI(BEH) 18:26 18:27 1 444.5
DHARUADIHI(DIH) 18:34 18:35 1 450.7
BAMRA(BMB) 18:45 18:46 1 460.2
TANGARMUNDA(TGM) 18:54 18:55 1 468.8
GARPOS(GPH) 19:03 19:04 1 476.5
SOGRA(SOGR) 19:12 19:13 1 481.3
SONAKHAN(SXN) 19:21 19:22 1 487.5
RAJ GANGPUR(GP) 19:33 19:34 1 495.1
KANSHBAHAL(KXN) 19:44 19:45 1 504.4
KALUNGA(KLG) 19:54 19:55 1 511.4
PANPOSH(PPO) 20:04 20:05 1 519.0
ROURKELA(ROU) 20:25 Ends 0 525.0