Back PURI - SANTRAGACHI Passenger

PURI(PURI) SANTRAGACHI JN(SRC) | MON,TUE,WED,THU,FRI,SAT,SUN
Station Name(code) Arrives Departs Stop time Distance travelled
PURI(PURI) Starts 9:40 0 0.0
MALATIPATPUR(MLT) 9:52 9:53 1 7.3
JANKIDAIPUR(JKDP) 9:57 9:58 1 10.3
SAKHI GOPAL(SIL) 10:03 10:04 1 16.4
BIR PURUSHOTTAMPUR(BRST) 10:09 10:10 1 21.9
JENAPUR ROAD(JPRD) 10:14 10:15 1 25.6
DELANG(DEG) 10:19 10:20 1 28.6
KANAS ROAD(KASR) 10:24 10:25 1 32.3
MOTARI HALT(MWQ) 10:29 10:30 1 35.8
HARIPUR GRAM(HPGM) 10:38 10:39 1 41.2
KHURDA ROAD JN(KUR) 10:50 10:55 5 43.8
RETANG(RTN) 11:06 11:07 1 51.2
LINGARAJ TEMPLE ROAD(LGTR) 11:13 11:14 1 58.3
BHUBANESWAR(BBS) 11:20 11:25 5 62.9
MANCHESWAR(MCS) 11:34 11:35 1 69.6
BARANG(BRAG) 11:50 11:51 1 78.8
NARAJ MARTHAPUR(NQR) 12:02 12:03 1 87.3
SARPESWAR PH(SPSR) 12:09 12:10 1 90.6
GHANTIKHAL NIDHIPUR(GHNH) 12:15 12:16 1 95.0
RADHAKISHOREPUR(RQP) 12:23 12:24 1 101.2
MACHAPUR(MZY) 12:31 12:32 1 103.3
GARUDIJHATIA(GJTA) 12:39 12:40 1 110.1
BADA PADAGAON(BDPG) 12:43 12:44 1 114.3
CHARBATIA(CBT) 12:47 12:48 1 118.1
SALAGAON(SQQ) 12:55 12:56 1 123.1
KAPILAS ROAD(KIS) 13:04 13:05 1 127.4
SRI JHADESHWAR(SJDR) 13:10 13:11 1 134.3
BYREE(BYY) 13:16 13:17 1 137.4
BARITHENGARH(BRTG) 13:22 13:23 1 141.7
DHANMANDAL(DNM) 13:28 13:29 1 148.1
HARIDASPUR(HDS) 13:40 13:41 1 153.2
NEW GARH MADHOPUR(NGMP) 13:48 13:49 1 163.1
JENAPUR(JEN) 13:55 13:56 1 169.0
BRAHMANI PH(BRMI) 14:01 14:02 1 173.9
JAKHAPURA(JKPR) 14:07 14:08 1 176.9
JAJPUR KEONJHAR ROAD(JJKR) 14:20 14:25 5 184.7
KORAI HALT(KRIH) 14:30 14:31 1 189.6
BAITARANI ROAD(BTV) 14:37 14:38 1 196.4
DULAKHAPATNA(DLPT) 14:43 14:44 1 201.9
MANJURI ROAD(MZZ) 14:50 14:51 1 205.9
KENDUAPADA(KED) 14:57 14:58 1 212.8
KAPALI ROAD(KPLD) 15:03 15:04 1 217.1
BAUDPUR(BUDR) 15:09 15:10 1 221.8
BHADRAKH(BHC) 17:00 17:05 5 228.3
RANITAL(RNTL) 17:12 17:13 1 236.1
MARKONA(MKO) 17:20 17:21 1 242.6
SABIRA(SZZ) 17:33 17:34 1 248.6
SORO(SORO) 17:41 17:42 1 257.3
BAHANAGA BAZAR(BNBR) 17:53 17:54 1 265.9
PANPANA(PNPN) 18:03 18:04 1 270.3
KHANTAPARA(KHF) 18:09 18:10 1 275.3
NILGIRI ROAD(NGRD) 18:16 18:17 1 280.1
BALASORE(BLS) 18:28 18:33 5 290.8
TIKIRAPAL HALT(TKPL) 18:38 18:39 1 295.7
HALDIPADA(HIP) 18:46 18:47 1 302.5
RUPSA JN(ROP) 18:55 18:56 1 308.6
N MAYURBHANJ ROAD(NMBR) 19:03 19:04 1 314.2
BASTA(BTS) 19:09 19:10 1 318.6
AMARDA ROAD(ARD) 19:17 19:18 1 324.1
RAJGHAT HALT(RGT) 19:25 19:26 1 330.5
JALESWAR(JER) 19:33 19:34 1 338.2
LAKSHANNATH ROAD(LXD) 19:41 19:42 1 344.2
ANGUA(AGV) 19:48 19:49 1 350.3
DANTAN(DNT) 19:55 19:56 1 354.7
NIKURSINI(NSI) 20:08 20:09 1 363.3
BELDA(BLDA) 20:17 20:18 1 371.4
KHARAGPUR JN(KGP) 21:45 22:35 50 406.9
JAKPUR(JPR) 22:44 22:45 1 413.9
MADPUR(MPD) 22:51 22:52 1 419.7
SHYAM CHAK(SMCK) 22:58 22:59 1 425.6
BALICHAK(BCK) 23:05 23:06 1 431.1
RADHAMOHANPUR(RDU) 23:13 23:14 1 437.3
HAUR(HAUR) 23:19 23:20 1 441.7
PANSKURA(PKU) 23:30 23:31 1 451.3
BHOGPUR(BOP) 23:41 23:42 1 458.4
MECHEDA(MCA) 23:49 23:50 1 463.6
KOLAGHAT GOODS(KIG) 00:01 00:02 1 466.8
DEULTI(DTE) 00:06 00:07 1 471.1
BAGNAN(BZN) 00:13 00:14 1 476.8
KULGACHIA(KGY) 00:22 00:23 1 482.3
BIR SHIBPUR(BSBP) 00:31 00:32 1 485.7
ULUBARIA(ULB) 00:37 00:38 1 489.9
PHULESWAR(FLR) 00:44 00:45 1 492.1
CHENGEL(CGA) 00:49 00:50 1 494.8
BAURIA JN(BVA) 00:54 00:55 1 497.9
NALPUR(NALR) 01:00 01:01 1 501.7
ABADA(ABB) 01:05 01:06 1 504.2
SANKRALL(SEL) 01:09 01:10 1 506.1
ANDUL(ADL) 01:16 01:17 1 509.6
SANTRAGACHI JN(SRC) 01:40 Ends 0 514.5